Arrow
Arrow
Slider

FIAMM

Bezúdržbový akumulátor. Vďaka technológií olovo / vápnik poskytuje vysoký štartovací výkon vo všetkých situáciach, vylepšené veko s centrálnym odplynovacím systémom, kontrolný systém - magické oko ,nízke samovybíjanie, vyššia odolnosť voči korózii. Použitie: súčasné výkonné motorové vozidlá hlavne dieselové, veľká elektrovýbava a doplnky vo vozidle, každodenné intenzívne jazdenie, prevádzka aj v extrémnych teplotných podmienkach. Ponúkame s kapacitách od 44Ah do 100Ah.

PROFI BATTERIES

Autobatérie PROFI – sú jedny z najlacnejších a pritom veľmi kvalitných autobatérií s dlhou životnosťou vo svojej kategórii. Akumulátor dodáváme naliaty elektrolytom (zriedená kyselina sírová H2SO4 - ČSN 651230) a nabitý.


MEYLE

Bezúdržbové batérie MEYLE s technologiou Ca/Ca (vápnikové). Tieto batérie ponúkajú vyšší štartovací prúd, vyššiu kapacitu a životnosť, bezpečnosť - je zabezpečený únik kyseliny v prípade prevrátenia batérie. Ponúkame tieto modelové prevedenia: Standard s kapacitou od 50Ah do 225Ah Comfort s kapacitou od 52Ah do 105Ah. Na tieto autobatérie poskytujeme 3-ročnú záruku.

EXIDE PREMIUM

Autobatérie EXIDE Premium sú vhodné pre výkonné naftové a benzínové motory, mimoriadnu elektrovýbavu a doplnky vozidiel (originálne z výroby alebo dodatočnú), prevádzka za extrémneho tepla alebo zimy, každodennú jazdu alebo intenzívnu jazdu v mestskej prevádzke. Výhody: spĺňajú požiadavky kvality na výrobok originálnej výbavy, extra štartovací výkon v porovnaní so štandardnou batériou, dvojité, hermeticky uzavreté veko, bez možnosti otvorenia, Exide patentovaný labyrintový systém veka, brániaci úniku elektrolytu, absolútne bezúdržbová. Ponúkame v kapacitách od 38Ah do 100Ah.


ECO POWER

Lacné autobatérie. Ideálne pre jednoduché vozy, staršie vozy, alebo nové moderné vozy s minimálnou elektronickou výbavou. Nejde o žiadne čínske autobatérie, ale kvalitné štartovacie akumulátory. Výroba prebieha v Európskej továrni. Na tieto autobatérie je poskytovaná záruka 24 mesiacov.

A-TECH

A-TECHzabezpečujeme bezplatný denný dovoz tovaru priamo až k zákazníkovi, pokiaľ hodnota objednávky presiahne sumu 50€ s DPHponúkame Vám možnosť bezhotovostnej platby u nás na predajni

TOPlist